ID produktu: KDP110R

Kawai KDP110 R - Pianino cyfrowe

3 649,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 5 - 7 dni roboczych.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kawai KDP110 Rosewood

Bestseller marki Kawai

Jeśli cały nowy rok w świecie pianin cyfrowych będzie tak ekscytujący, jak jego początek, to z pewnością mamy powód do patrzenia w przyszłość z dziarsko podniesioną głową! Zapytacie dlaczego? Otóż przedstawiamy najnowszy produkt firmy Kawai – pianino KDP110R. Mnogość innowacji, poprawek, nowych funkcji i możliwości tego pianina, w porównaniu do poprzednika – KDP90, jednocześnie zachwyca i motywuje do odkrycia po raz kolejny tej, sławnej już przecież marki. Co nowego możemy zatem otrzymać, kupując KDP110 R? Zobaczmy…

Kawai KDP 110 to świetna propozycja dla osób początkujących, chcących zacząć przygodę z pianinem, jak i dla profesjonalnych muzyków którzy szukają dobrego instrumentu. 

Mechanika klawiatury

W prawdziwym fortepianie, uderzenie młoteczka powoduje drgania strun, w ten sposób powstaje dźwięk. W większości pianin cyfrowych pomimo obecności młoteczka, czujnik, dający sygnał do wydania dźwięku, stymulowany jest przez dotyk klawisza. W KDP110, dokonano zmiany, zbliżającej nieco to pianino do instrumentu akustycznego, ustawiając czujnik (a właściwie 3 czujniki, w porównaniu do 2 w KDP90) pod młoteczkiem!

 

Skutkuje to większą czułością klawiszy. Ich ulepszona budowa gwarantuje także uczucie lekkości podczas gry pianissimo oraz większej „wagi” klawiszy przy agresywnym fortissimo.

2.jpg

Ponadto zredukowano odgłosy produkowane podczas pracy mechaniki oraz ulepszono materiał, który pokrywa klawisze, tak, aby zbliżyć odczucia sensoryczne do tych, jakie odczuwamy podczas gry na koncertowym fortepianie.

3-1.jpg

 

A jeżeli już mówimy o brzmieniu fortepianu…

Kawai daje nam niejako pod palce nie tylko możliwość gry na SK-EX Concert Grand, ale także ustawienie tak wielu cech brzmieniowych, że możemy w prosty sposób dostosować charakter pianina do naszych preferencji, bądź wymogów sytuacji dzięki funkcji Virtual Technician(ustawienia opóźnienia młotków, uchylenia nakrywy, czasu zanikania dźwięków, rezonansu od pedału tłumika i zwalnianych klawiszy).

5.jpg4-1.jpg

To jeszcze nie wszystko, bowiem:

 • Zwiększono ponadto ilość pogłosów, czyli symulacji wielkości pomieszczenia, w którym się znajdujecie z 3 do 6!

  7.jpg

 • Ulepszono system połączeń z innymi urządzeniami poprzez USB-MIDI oraz Bluetooth MIDI. Pozwala na użycie wielu aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. Między innymi ułatwia nam to rejestrację naszych kompozycji bądź łatwiejsze ustawianie brzmień instrumentu.

  8.jpg
 • Zwiększono moc obu głośników z 15W do 20W, znaczy to, że całe pianino ma teraz moc 40W
  10.jpg

 • Wprowadzono system SHS, zwiększający głębię i realizm przy odsłuchiwaniu pianina przez słuchawki, a także dostosowujący brzmienie do jednego z pięciu typów słuchawek (otwarte, półotwarte, zamknięte, douszne i dokanałowe) z możliwością podłączenia do wejścia typu JACK i miniJACK
  11.jpg

 • Poza wieloma innymi funkcjami tego pianina, warto nadmienić jeszcze obecność wgranych 240 lekcji gry, metronomu z ustawieniami tempa poprzez włoskie terminy (allegro, andante), regulowanej barwy brzmienia, oraz możliwości korzystania z pianina z pomocą wielu aplikacji, które znacznie ułatwiają zabawę z pianinem.

   6.jpg

Od dzisiaj warto zastanowić się czy Yamaha YDP163 lub Roland RP102 to dobry wybór...

 • Nowość od marki Kawai - Model KDP 110 
 • Następna Bestsellerowego modelu KDP90
 • Realistyczna mechanika klawiatury: Responsive Hammer Compact II
 • Ulepszony system wzmocnienia i głośników
 • Nowe brzmienia fortepianowe Shigeru Kawai SK-EX
 • Nowoczesne połączenia cyfrowe: Bluetooth MIDI, USB-MIDI
 • Wyposażone w nowoczesny panel sterowania
 • Tylko u nas instrument objęty 3-letnią gwarancją
 • Dowóz wraz z montażem oraz krótkim instruktażem na terenie Krakowa i okolicach!

Zapytanie o produkt: Kawai KDP110 R - Pianino cyfrowe

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!