ID produktu: KDP110R

Kawai KDP110 Rosewood - Pianino cyfrowe

4 459,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych.

Kawai KDP110 Rosewood

Bestseller marki Kawai

Jeśli cały nowy rok w świecie pianin cyfrowych będzie tak ekscytujący, jak jego początek, to z pewnością mamy powód do patrzenia w przyszłość z dziarsko podniesioną głową! Zapytacie dlaczego? Otóż przedstawiamy najnowszy produkt firmy Kawai – pianino KDP110R. Mnogość innowacji, poprawek, nowych funkcji i możliwości tego pianina, w porównaniu do poprzednika – KDP90, jednocześnie zachwyca i motywuje do odkrycia po raz kolejny tej, sławnej już przecież marki. Co nowego możemy zatem otrzymać, kupując KDP110 R? Zobaczmy…

Kawai KDP 110 to świetna propozycja dla osób początkujących, chcących zacząć przygodę z pianinem, jak i dla profesjonalnych muzyków którzy szukają dobrego instrumentu. 

Mechanika klawiatury

W prawdziwym fortepianie, uderzenie młoteczka powoduje drgania strun, w ten sposób powstaje dźwięk. W większości pianin cyfrowych pomimo obecności młoteczka, czujnik, dający sygnał do wydania dźwięku, stymulowany jest przez dotyk klawisza. W KDP110, dokonano zmiany, zbliżającej nieco to pianino do instrumentu akustycznego, ustawiając czujnik (a właściwie 3 czujniki, w porównaniu do 2 w KDP90) pod młoteczkiem!

 

Skutkuje to większą czułością klawiszy. Ich ulepszona budowa gwarantuje także uczucie lekkości podczas gry pianissimo oraz większej „wagi” klawiszy przy agresywnym fortissimo.

2.jpg

Ponadto zredukowano odgłosy produkowane podczas pracy mechaniki oraz ulepszono materiał, który pokrywa klawisze, tak, aby zbliżyć odczucia sensoryczne do tych, jakie odczuwamy podczas gry na koncertowym fortepianie.

3-1.jpg

 

A jeżeli już mówimy o brzmieniu fortepianu…

Kawai daje nam niejako pod palce nie tylko możliwość gry na SK-EX Concert Grand, ale także ustawienie tak wielu cech brzmieniowych, że możemy w prosty sposób dostosować charakter pianina do naszych preferencji, bądź wymogów sytuacji dzięki funkcji Virtual Technician(ustawienia opóźnienia młotków, uchylenia nakrywy, czasu zanikania dźwięków, rezonansu od pedału tłumika i zwalnianych klawiszy).

5.jpg4-1.jpg

To jeszcze nie wszystko, bowiem:

 • Zwiększono ponadto ilość pogłosów, czyli symulacji wielkości pomieszczenia, w którym się znajdujecie z 3 do 6!

  7.jpg

 • Ulepszono system połączeń z innymi urządzeniami poprzez USB-MIDI oraz Bluetooth MIDI. Pozwala na użycie wielu aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. Między innymi ułatwia nam to rejestrację naszych kompozycji bądź łatwiejsze ustawianie brzmień instrumentu.

  8.jpg
 • Zwiększono moc obu głośników z 15W do 20W, znaczy to, że całe pianino ma teraz moc 40W
  10.jpg

 • Wprowadzono system SHS, zwiększający głębię i realizm przy odsłuchiwaniu pianina przez słuchawki, a także dostosowujący brzmienie do jednego z pięciu typów słuchawek (otwarte, półotwarte, zamknięte, douszne i dokanałowe) z możliwością podłączenia do wejścia typu JACK i miniJACK
  11.jpg

 • Poza wieloma innymi funkcjami tego pianina, warto nadmienić jeszcze obecność wgranych 240 lekcji gry, metronomu z ustawieniami tempa poprzez włoskie terminy (allegro, andante), regulowanej barwy brzmienia, oraz możliwości korzystania z pianina z pomocą wielu aplikacji, które znacznie ułatwiają zabawę z pianinem.

   6.jpg

Od dzisiaj warto zastanowić się czy Yamaha YDP163 lub Roland RP102 to dobry wybór...

Klawiatura: 88 matowych klawiszy
Mechanika: Responsive Hammer Compact II z trzema czujnikami
Brzmienia: Shigeru Kawai SK-EX
Polifonia: 192
Nagrywanie: 3 utwory ? max 10000 nut
Moc wyjściowa: 20 W?2
Głośniki: 12 cm x 2
Pedały: System pedałowy Grand Feel
Wymiary (w cm): 1360 × 405 × 855 mm
Waga (w kg): 39,0 kg
USB: USB-MIDI
Źródło dźwięku: Harmonic Imaging
Ustawienia: Regulacja barwy dźwięku
Efekty: Tak
Pogłosy: 6, Barwa dźwięku (21 poziomów)
Rejestracja MIDI: Bluetooth MIDI, USB MIDI, Standard MIDI
Metronom: 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8 Tempo: 10-300 bpm
Gniazda: Słuchawkowe: 2 (1/8 cala + 1/4 cala), USB-MIDI, MIDI IN / OUT
Utwory demo: 15 piosenek
Inne funkcje: Ulepszenie odsłuchu słuchawkowego 3D - SHS
Tryb podwójny: Tak
Tryb czterech rąk: Tak
Funkcje lekcji: 240 utworów
Virtual Technician: Tryb SMART/ADVANCED
Kolory: Premium Rosewood

Zapytanie o produkt: Kawai KDP110 Rosewood - Pianino cyfrowe

Polecane akcesoria

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!