ID produktu: CN39RZ1

Pianino cyfrowe Kawai CN39R + Ława i słuchawki

7 299,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nowoczesne Pianino cyfrowe renomowanej marki Kawai CN39R

Najnowsze pianina cyfrowe z serii CN zapewniają realistyczną pełnowymiarową klawiaturę, piękne dźwięki fortepianu oraz gniazdo słuchawkowe, które umożliwiają cichą pracę o każdej porze dnia. Te niedrogie instrumenty oferują również szereg inspirujących funkcji odpowiednich dla wszystkich członków rodziny.

Responsive Hammer III

Klawiatury Responsive Hammer III odtwarza najwyższej jakości dotyk akustycznego fortepianu, z jego realistycznym ruchem i sztywną konstrukcją, zapewnia płynne i naturalne brzmienie gry na fortepianie. Potrójny czujnik wykrywający klucz zwiększa czułość i dokładność.

Potrójne wykrywanie klucza

Działanie klawiatury Responsive Hammer III wykorzystuje precyzyjny system wykrywania potrójnego czujnika dla zwiększenia realizmu gry. Dodany trzeci czujnik poprawia czas reakcji podczas wielokrotnego odtwarzania tego samego klawisza i w przeciwieństwie do konwencjonalnych dwóch akcji klawiatury czujników występujących w wielu cyfrowych pianinach, pozwala na stopniowe „warstwowanie” dźwięku pojedynczej nuty bez utraty poprzedniego dźwięku.

Powierzchnia klawiszy Ivory Touch

Imponujący model CN39 jest standardowo wyposażony w cenione powierzchnie klawiszy Ivory Touch firmy Kawai. Ten subtelnie teksturowany materiał delikatnie wchłania pot i oleje w opuszkach palców, pomagając w kontrolowaniu gry i posiada naturalne, matowe wykończenie, które jest gładkie, ale nie śliskie.

Technologia Harmonic Imaging

Podczas grania na delikatnym fortepianie, nacisk wywierany na klawiaturę wpływa nie tylko na głośność wytwarzanego dźwięku, ale także na unikalny charakter tonalny każdej nuty. Dlatego też, aby zbudować realistyczny portret akustyczny każdego fortepianu, nie tylko każdy klawisz jest nagrywany indywidualnie, ale także w wielu różnych tomach, od delikatnego pianissimo po grube fortissimo.

CN39 oferuje bardzo szczegółowy portret akustyczny, wykorzystujący opatentowaną technologię Kawaii Progressive Harmonic Imaging, aby zapewnić płynne przejścia tonalne na klawiaturze i w całym zakresie dynamiki.

Potężne efekty i pogłos

Potężny silnik efektów cyfrowych CN39 wzbogaca doskonałe brzmienia rdzenia instrumentu, nakładając dodatkowe warstwy szczegółów i realizmu, które ożywiają występy.

Pogłos studyjnej jakości umożliwia pianistom ustawienie się w jednym z sześciu środowisk akustycznych, od małego pokoju treningowego po wielką katedrę.

Premium technologie audio, zasilane przez Onkyo

Opracowany we współpracy z Onkyo, jednym z wiodących producentów sprzętu audio w Japonii, CN39 ma zupełnie nową konstrukcję płyty głównej i systemu głośników. Te najwyższej jakości komponenty zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, zapewniając niezwykle bogaty, czysty dźwięk przy minimalnych zniekształceniach.

Wydajny 4-głośnikowy system wyjściowy

Niezrównany w swoim przedziale cenowym 4-głośnikowy system wyjściowy CN39 został zaprojektowany w celu odtworzenia widma harmonicznego pianina akustycznego. Częstotliwości o niższym zakresie są dostarczane przez spód instrumentu, podczas gdy częstotliwości średnie i wysokie są wyświetlane na zewnątrz za pomocą głośników montowanych od góry, co daje w efekcie ekspansywny ton, który ściśle odzwierciedla projekcję dźwięku fortepianu.

Różnorodność pianina cyfrowego: wygoda i elastyczność

Uzupełniając wiodącą w klasie instrumentalną akcję Responsive Hammer III i dźwięki fortepianu Progressive Harmonic Imaging, CN39 oferuje również szeroki wybór funkcji pianina cyfrowego, które jeszcze bardziej zwiększają przyjemność muzyczną.

Bezprzewodowa łączność Bluetooth®, nagrywanie / odtwarzanie audio USB, tryby klawiatury Dual, Split i Four Hands oraz bogaty wybór brzmień instrumentalnych zwiększają różnorodność wykonań graczy, a wygodna funkcja metronomu i zintegrowane lekcje zapewniają, że zarówno zwykła praktyka produktywny i angażujący dla początkujących pianistów.

Zintegrowana łączność Bluetooth®

Oprócz standardowych gniazd USB i MIDI do podłączania do komputerów lub innych instrumentów, CN39 posiada również zintegrowane technologie MIDI i audio Bluetooth®, które umożliwiają bezprzewodową komunikację instrumentu z obsługiwanymi urządzeniami inteligentnymi.

Po połączeniu z telefonem, tabletem lub laptopem właściciele CN39 mogą cieszyć się szeroką gamą ekscytujących aplikacji związanych z muzyką, które zwiększają ich naukę i wrażenia podczas gry, lub strumieniowo przesyłają dźwięk z piosenek i filmów bezpośrednio przez wysokiej klasy wzmacniacz i systemy głośników bez potrzeba podłączenia dodatkowych kabli.

Bogaty wybór dźwięku

Uzupełniając piękne akustyczne brzmienia fortepianu, CN39 oferuje również doskonały wybór dodatkowych dźwięków, od elektrycznych fortepianów lub organów kościelnych, po smyczki, chóry i podkładki syntezatorowe, w tym pełną paletę instrumentów kompatybilnych z GM2 i zestawów perkusyjnych.

Tryb podwójnego odtwarzania umożliwia również połączenie dwóch różnych dźwięków, takich jak fortepian i struny, podczas gdy tryby Split i Four Hands dzielą klawiaturę na dwie niezależne sekcje.

Ta ostatnia funkcja jest szczególnie przydatna w środowiskach edukacyjnych, umożliwiając nauczycielowi i uczniowi wspólną zabawę przy użyciu jednego instrumentu.

Elastyczna łączność USB

CN39 jest wyposażony w nowoczesne złącza USB, które nie tylko umożliwiają podłączenie instrumentu do komputera w celu korzystania z MIDI, ale także umożliwiają bezpośrednie ładowanie i zapisywanie danych w urządzeniach pamięci USB.

Ta ostatnia funkcja USB to Device pozwala na bezpieczne zapisywanie ulubionych instrumentów i pamiętnych piosenek rejestratora przechowywanych w pamięci wewnętrznej na dyskach flash USB lub na 16-ścieżkowe standardowe pliki MIDI (SMF) do nagrywania, odtwarzania i korzystania z znakomite dźwięki Progressive Harmonic Imaging.

Wbudowana funkcja lekcji

Wygodna funkcja lekcji CN39 pozwala początkującym pianistom uczyć się gry na fortepianie z klasycznymi etiudami Czernego, Chopina, Burgmüllera, Beyera, Bacha i Beethovena lub kolekcją piosenek z popularnych podręczników Alfreda Basic, Adult i Premier.

Z silnym naciskiem na akustyczny realizm fortepianu, CN39 oferuje także tradycyjne ćwiczenia palców, wagi i ćwiczenia rozgrzewkowe, a także książki towarzyszące dla wszystkich klasycznych partytur.

 • Rodzaj klawiatury: Mechanika RH3 z Ivory Touch, 3-stopniowa czułość
 • Ilość klawiszy: 88 Klawiszy
 • Generator dźwięku: Progressive Harmonic Imagin System (88 klawiszy samplujących)
 • Dźwięki / Brzmienia: 355 dźwięków, w tym zestawy perkusyjne, kompatybilne z GM2
 • Efekty Piano: Voicing, Damper Resonance, Damper Noise, String Resonance, Key-off Effect including Key-off Release, Hammer Throwback Sound, Hammer Delay, Decay Time, Soft Pedal Intensity
 • Polifonia: 256
 • Efekty: Room, Lounge, Concert- oraz Live Hall, Cathedral, Stereo Delay, Ping Delay, Triple Delay, Chorus, Classic Chorus, Tremolo, Classic Tremolo, Auto Pan, Classic Auto Pan, Phaser, Rotary, Combination Effects x 4, Amplified Effects x 3
 • Moduły: Dual, Split oraz Twin Piano
 • Metronom: Tak
 • Informacje dodatkowe: Przestrzenny dźwięk słuchawek (SHS), specjalna funkcja, która nadaje dźwiękowi akustycznego brzmienia fortepianu więcej miejsca w słuchawkach
 • Sekwencer: 10 utworów, 2 tory (max. 90.000 nut
 • Mp3/Wave-Odtwarzacz/Rejestrator: MP3/Wave-Player & Recorder
 • Złącza: LINE IN (L / MONO, R), LINE OUT (L / MONO, R), słuchawki x 2 (Stereo-Mini-Jack oraz 6,3 mm Stereo-Jack)
 • Pamięć: USB Stick
 • USB / MIDI: USB to Host, USB to Device, Midi (in/out)
 • Głośnik: 13 cm x 2, 8 x12 cm x 2 (ONKYO)
 • Moc ( W rms ): 2 x 20 W
 • Wyświetlacz: OLED 128 x 64
 • Kolor: Palisander
 • Wierzch: Struktura drewna
 • Waga: 54,0 kg
 • Pokrywa klawiatury: Tak, chowana
 • Wymiary (GxWxS): 1445 x 880 x 435 mm
 • W komplecie: Zasilacz, Instrukcja obsługi, zeszyt do nut
 • Bluetooth: Bluetooth Midi oraz Bluetooth Audio

Inne oznaczenia Produktów:

CN39, CN-39, CN 39, CN39R, CN39Rosewood

W zestawie ława Ever Play PB-1 oraz słuchawki Behringer

Zapytanie o produkt: Pianino cyfrowe Kawai CN39R + Ława i słuchawki

Zobacz także

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!