ID produktu: CN29W

Pianino cyfrowe Kawai CN29 W

5 599,00 zł
Brutto 24h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowoczesne Pianino cyfrowe renomowanej marki Kawai CN29W

Najnowszy model Kawai CN 29 następca CN27, oferuje realistyczną, doskonale wyważoną oraz pełno wymiarową klawiaturę, która zapewnia piękny dźwięk. Oprócz wiernego odzwierciedlenia dźwięków, model ten posiada także szereg przydatnych funkcji, które sprawdzą się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych pianistów.

Doskonałe działanie klawiatury w modelu pianina cyfrowego Kawai cn 29 to zasługa połączenia świetnie działającej mechaniki Responsive Hammer III, z jej realistycznym ruchem i sztywną konstrukcją, zapewniającą płynne i naturalne wrażenia podczas gry na pianinie. Potrójny czujnik wykrywający klucz zwiększa czułość i dokładność.

Waga klawiatury jest odpowiednio stopniowana, aby odzwierciedlała cięższe młoty basowe i lżejsze młoty wysokotonowe fortepianu, podczas gdy symulacja let-off odtwarza subtelne uczucie „wycięcia” odczuwane podczas delikatnego grania na fortepianie. Te ważne cechy pozwalają wymagającym pianistom ćwiczyć swój rozszerzający się repertuar z pewnością i zapewnić, że nie będzie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, gdy wezwani zostaną do wykonania przy użyciu najlepszych fortepianów akustycznych.

Powierzchnie klawiszy Ivory Touch

Imponujący model CN29 jest standardowo wyposażony w cenione powierzchnie klawiszy Ivory Touch firmy Kawai. Ten subtelnie teksturowany materiał delikatnie wchłania pot i oleje w opuszkach palców, pomagając w kontrolowaniu gry i posiada naturalne, matowe wykończenie, które jest gładkie, ale nie śliskie. Ponadto ta wilgoć jest pochłaniana bez zabrudzeń i smarów przenikających przez powierzchnię, umożliwiając łatwe czyszczenie klawiszy za pomocą wilgotnej szmatki.

Technologia Harmonic Imaging

Podczas grania na delikatnym fortepianie, nacisk wywierany na klawiaturę wpływa nie tylko na głośność wytwarzanego dźwięku, ale także na unikalny charakter tonalny każdej nuty. Dlatego też, aby zbudować realistyczny portret akustyczny każdego fortepianu, nie tylko każdy klawisz jest nagrywany indywidualnie, ale także w wielu różnych tomach, od delikatnego pianissimo po grube fortissimo.

Spersonalizowane ustawienia fortepianu

Wiedza i umiejętności doświadczonego technika fortepianu są niezbędne, aby wydobyć to, co najlepsze w pianinie akustycznym. Oprócz dostrojenia każdej nuty, technik wykonuje również liczne regulacje głosu, które pozwalają instrumentowi naprawdę zabrzmieć.

  • Wirtualny technik CN29 „Smart Mode” symuluje te udoskonalenia cyfrowo, z dziesięcioma ustawionymi wstępnie konfiguracjami, które inteligentnie dostosowują różne cechy fortepianu do różnych stylów muzycznych.
  • Dla większej elastyczności „Tryb zaawansowany” pozwala graczom na regulację wagi dotyku i głosu, regulację odgłosów wydawanych przez młotek i klawisze oraz precyzyjne dopasowanie strun i rezonansów tłumika za pomocą dedykowanej aplikacji na iPada.

FUNKCJE

Wybór różnych brzmień instrumentów, wbudowane utwory lekcyjne oraz możliwość nagrywania i odtwarzania osiągnięć to tylko niektóre funkcje dostępne z panelu sterowania, z wbudowaną funkcją Bluetooth® do bezprzewodowego łączenia się z urządzeniami inteligentnymi.

Wbudowana funkcja lekcji

Wygodna funkcja lekcji CN29 pozwala początkującym pianistom uczyć się gry na fortepianie z klasycznymi etiudami Czernego, Burgmüllera, Beyera i Chopina lub kolekcjami piosenek z popularnych podręczników Alfreda Basic Piano.

Zintegrowana łączność Bluetooth®

Oprócz standardowych portów USB i MIDI, CN29 może pochwalić się również zintegrowaną technologią Bluetooth MIDI, dzięki czemu pianino cyfrowe może bezprzewodowo komunikować się z obsługiwanymi urządzeniami inteligentnymi.

Łatwy w użyciu interfejs z wyświetlaczem OLED

CN29 jest wyposażony w łatwy w użyciu panel sterowania, z wyświetlaczem OLED o wysokiej rozdzielczości, dostarczającym informacji o aktualnie wybranym dźwięku, funkcji lub ustawieniu.

  • W przeciwieństwie do większości innych pianin cyfrowych w swojej klasie, dźwięki i funkcje CN29 są wybierane bezpośrednio z panelu sterowania, bez konieczności naciskania i przytrzymywania przycisków przy jednoczesnym zapamiętywaniu różnych kombinacji klawiszy. Pomaga to uprościć obsługę i zapewnia, że ​​fortepian może być używany nawet przez najmłodszych członków rodziny.

Następca modelu CN 27

Inne oznaczenia Produktów:

CN29, CN-29, CN 29, CN29W, CN29White

Klawiatura: 88 ważonych klawiszy z pokryciem Ivory Touch
Mechanika: System Triple Sensor, mechanika Responsive Hammer III, system Let-off
Brzmienia: 19 Brzmień
Polifonia: Max 192
Nagrywanie: Ok. 10000 nut, 3 piosenki
Moc wyjściowa: 40 W (20 W x 2)
Głośniki: Onkyo full-range speakers (12 xm x 2)
Pedały: Grand Feel Pedal System
Wymiary (w cm): Szerokość 136 cm, Głębokość 40,5 cm, Wysokość 86 cm (bez pulpitu)
Waga (w kg): 43
USB: To host/urządzenia
Wyświetlacz: OLED
Źródło dźwięku: Progressive Harmonic Imaging (PHI) system
Pogłosy: 6 rodzajów
Rejestracja AUDIO: Tak
Metronom: Tak (1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8)
Gniazda: Słuchawki (1 x 1/4", 1 x 1/8" Stereo jacks), MIDI IN, MIDI OUT, USB to Host,
Utwory demo: 19 utworów
Tryb podwójny: Tak
Tryb czterech rąk: Tak
Funkcje lekcji: Tak (Burgmüller 25 (25 Etudes Faciles, Opus 100) Czerny 30 (Etudes de Mécanisme, Opus 849) Beyer 106 (Vorschule im Klavierspiel, Opus 101) Chopin Walzer (Chopin waltzes series 1-19) Alfred?s Basic Piano Library Lesson Book Level 1A Alfred?s Basic Piano Li
Virtual Technician: ?Virtual Technician (17 zmiennych parametrów, poprzez aplikację Virtual Technician) ?Virtual Technician Smart Mode ( 10 presetów)
Rejestracja: Tak
Kolory: Biały

Zapytanie o produkt: Pianino cyfrowe Kawai CN29 W

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!