ID produktu: 10201D

C.A. Seydel Sohne 10201D Blues SESSION Standard D - Harmonijka ustna w tonacji D + Gratis

119,00 zł
Brutto 24h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysokiej klasy Harmonijka ustna C.A. Seydel Sohne Blues SESSION Standard D

Firma C.A. Seydel Sohne istnieje na rynku muzycznym już od 1847 roku. Jej historia, tak jak historia Europy w ubiegłym stuleciu, miała swoje wzloty i upadki. Od gwałtownego rozwoju na początku istnienia firmy, poprawiania morale żołnierzy podczas I Wojny Światowej, przez zyskanie światowej popularności modelem Boomerang, wielki kryzys dwudziestolecia międzywojennego, II Wojny Światowej i okresu okupacji Związku Radzieckiego, po najnowsze dzieje, firma starała się utrzymać jak najwyższą jakość. Dowodem na to, że warto tej firmie zaufać może być fakt, że w ciężkim dla firmy okresie po 2000 roku, jej pracownicy starali się ją utrzymać, pomimo niewypłacania pensji przez wiele miesięcy. To zaangażowanie wszystkich pracowników czuć w produktach do dziś, bowiem od razu po wyciągnięciu instrumentu z pudełka widać jakość. Jakość, która potęguje się, gdy zaczynamy grać!

Wysokiej klasy Harmonijka ustna C.A. Seydel Sohne Blues SESSION Standard D posiada 10 kanałów w których znajdują się mosiężne stroiki o grubości 1mm. Korpus harmonijki zrobiony został z tworzywa sztucznego. Wymiary tego instrumentu wynoszą 104x29x20mm. Harmonijka jest bardzo lekka, waży jedyne 70g. Wykończenie chromowane pomaga nam w utrzymaniu.

Specyfikacja: 

  • Tonacja: D
  • Kształt zaokrąglony, chromowane pokrywy
  • Korpus: Plastik
  • Stroiki: Mosiężne, grubość 1mm
  • Wykończenie: Chromowane
  • Wymiary: 104 x 29 x 20mm
  • Waga: 70g
  • Ilość kanałów: 10
  • Do każdej zakupionej harmonijki otrzymasz prezent od marki Seydel

Prezenty zaprezentowane są na ostatnim zdjęciu produktowym. O wybranym gratisie prosimy poinformować w uwagach do zamówienia. W przypadku braku wybranego dodatku, dodajemy losowy gratis. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

 

Tonacja: D
Ilość kanałów: 10
Korpus: Plastikowy
Stroiki: Mosiądz
Gwarancja: 24 miesiące

Zapytanie o produkt: C.A. Seydel Sohne 10201D Blues SESSION Standard D - Harmonijka ustna w tonacji D + Gratis

Zobacz także

Polecane akcesoria

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!