ID produktu: GP-400BK

Casio Celviano Grand Hybrid GP-400 - Pianino cyfrowe

14 500,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Casio Celviano Grand Hybrid GP-400

Akustyczna doskonałość łączy się z cyfrową perfekcją – model Casio Celviano Grand Hybrid GP-400 o wyrafinowanym, perfekcyjnym brzmieniu oraz szczególnie precyzyjnym czuciu dostarcza nowego doświadczenia gry na fortepianie. Ten innowacyjny instrument opracowany został we współpracy z C. Bechstein. Dodatkowo, system akustyczny Grand Acoustic z wyjątkowym, sześciogłośnikowym systemem nagłośniania nadaje nowy, niepowtarzalny wymiar podczas gry na tym instrumencie.

Technologia AiR Grand Sound Source w Casio Celviano GP-400 jest stworzona tak, by oddawać każdy aspekt dźwięku fortepianu. Trzy legendarne pianina – ich indywidualny charakter i brzmienie zostały tu wiernie odtworzone:

  • Berlin Grand - Posiada wyrównane, eleganckie brzmienie. Jest idealny do muzyki impresjonistyczne i znany z jasnej i dźwięcznej barwy w całej skali.
  • Hamburg Grand - Posiada znakomitą jakość dźwięku. Jest ceniony przez pianistów za możliwość gry pełnej ekspresji. Dopasowuje się do różnych technik gry i gatunków muzycznych.
  • Vienna Grand - Ceniony za imponujące dolne dźwięki. Świetny do delikatnego, jak i energicznego grania za sprawą ciepłej barwy. Idealny od okresu klasycyzmu.

Casio Celviano GP-400

Model Casio Celviano GP-400 został wyposażony w drewniane klawisze fortepianowe "Natural Grand Hammer Action Keyboard". Zostały one wykonane z tych samych materiałów, co klawisze w fortepianie akustycznym i posiadają mechanizm o dynamicznej strukturze, występujący również w fortepianach. Dodatkowo, funkcja "Concert Play" sprawi, że będziesz mógł wcielić się w rolę pianisty solowego grającego z orkiestrą symfoniczną. Model ten zawiera również funkcję Hall Simulator, która umożliwia odtworzenie pogłosu wielu najsłynniejszych sal koncertowych.

Dowóz wraz z rozłożeniem instrumentu w cenie!
Instrument objęty 5 letnią gwarancją, zapewniającą serwis w domu klienta.

[h1]Pianino cyfrowe Casio Celviano Grand Hybrid GP-400

Klawiatura: Natural Grand Hammer Action (wykonana z tego samego drewna, co klawiatury firmy C. Bechstein), 5 stopniowa czułość klawiatury
Brzmienia: 35
Polifonia: 256 dźwięków
Moc wyjściowa: 30 W x 2 + 20 W x 2
Głośniki: 16 cm x 2 + (10 cm + 5 cm) x 2
Pedały: Grand Pedal System, 3 pedały ( damper, soft, sostenuto) z funkcja pół-pedału oraz płynnej detekcji pozycji, 5 poziomów działania
Waga (w kg): 85
USB: 5
Źródło dźwięku: LCD z podświetlaniem
Ustawienia: AiR Grand Sound Source
Efekty: Symulacje brzmieniowe: Rezonans tłumików, przydźwięku tłumików, odpowiedź młoteczków, rezonans strun, klapa instrumentu, rezonans pedałów, wybrzmienie pedałów;
Dostępne komponenty: Tryb Duet; zmiana oktaw; metronom; transpozycja; strojenie; zmiana temperamentów (17 ustawień); możliwość blokady panelu; otwarcie górnej klapy instrumentu
Virtual Technician: Tak

Zapytanie o produkt: Casio Celviano Grand Hybrid GP-400 - Pianino cyfrowe

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!