ID produktu: 51480G

C.A. Seydel Sohne 51480G Chromatic De Luxe G - Harmonijka ustna w tonacji G + Gratis

599,00 zł
Brutto 24h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysokiej klasy Harmonijka ustana C.A. Seydel Sohne 51480G Chromatic DE LUXE G

Firma C.A. Seydel Sohne istnieje na rynku muzycznym już od 1847 roku. Jej historia, tak jak historia Europy w ubiegłym stuleciu, miała swoje wzloty i upadki. Od gwałtownego rozwoju na początku istnienia firmy, poprawiania morale żołnierzy podczas I Wojny Światowej, przez zyskanie światowej popularności modelem Boomerang, wielki kryzys dwudziestolecia międzywojennego, II Wojny Światowej i okresu okupacji Związku Radzieckiego, po najnowsze dzieje, firma starała się utrzymać jak najwyższą jakość. Dowodem na to, że warto tej firmie zaufać może być fakt, że w ciężkim dla firmy okresie po 2000 roku, jej pracownicy starali się ją utrzymać, pomimo nie wypłacania pensji przez wiele miesięcy. To zaangażowanie wszystkich pracowników czuć w produktach do dziś, bowiem od razu po wyciągnięciu instrumentu z pudełka widać jakość. Jakość, która potęguje się, gdy zaczynamy grać!

Wysokiej klasy Harmonijka ustana C.A. Seydel Sohne 51480G Chromatic DE LUXE G posiada 12 kanałów. Korpus harmonijki zrobiony został z plastiku. Harmonijka jest bardzo lekka, waży jedyne 70g. Wykończenie chromowane pomaga nam w utrzymaniu.

  • Tonacja: G
  • Ilość Kanałów: 12
  • Korpus: Plastikowy
  • Waga: 70g 
  • Wykończenie: Chromowane 
  • Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Do każdej zakupionej harmonijki otrzymasz prezent od marki Seydel

Prezenty zaprezentowane są na ostatnim zdjęciu produktowym. O wybranym gratisie prosimy poinformować w uwagach do zamówienia. W przypadku braku wybranego dodatku, dodajemy losowy gratis. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Tonacja: G
Ilość kanałów: 12
Korpus: Akryl
Stroiki: Mosiądz

Zapytanie o produkt: C.A. Seydel Sohne 51480G Chromatic De Luxe G - Harmonijka ustna w tonacji G + Gratis

Zobacz także

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!