ID produktu: 26480C

C.A. Seydel Sohne 26480C Sailor STEEL 48 C - Harmonijka ustna w tonacji C + Gratis

369,00 zł
Brutto 24h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wysokiej klasy Harmonijka ustana C.A. Seydel Sohne Salior STEEL 48 C

Firma C.A. Seydel Sohne istnieje na rynku muzycznym już od 1847 roku. Jej historia, tak jak historia Europy w ubiegłym stuleciu, miała swoje wzloty i upadki. Od gwałtownego rozwoju na początku istnienia firmy, poprawiania morale żołnierzy podczas I Wojny Światowej, przez zyskanie światowej popularności modelem Boomerang, wielki kryzys dwudziestolecia międzywojennego, II Wojny Światowej i okresu okupacji Związku Radzieckiego, po najnowsze dzieje, firma starała się utrzymać jak najwyższą jakość. Dowodem na to, że warto tej firmie zaufać może być fakt, że w ciężkim dla firmy okresie po 2000 roku, jej pracownicy starali się ją utrzymać, pomimo nie wypłacania pensji przez wiele miesięcy. To zaangażowanie wszystkich pracowników czuć w produktach do dziś, bowiem od razu po wyciągnięciu instrumentu z pudełka widać jakość. Jakość, która potęguje się, gdy zaczynamy grać!

Wysokiej klasy Harmonijka ustana C.A. Seydel Sohne Salior STEEL 48 C posiada 24 kanały w których znajdują się mosiężne stroiki o grubości 1mm. Korpus harmonijki zrobiony został z drewna. Harmonijka jest bardzo lekka, waży jedyne 70g. Wykończenie chromowane pomaga nam w utrzymaniu.

Specyfikacja: 

  • Tonacja: C
  • Ilość kanałów: 24 (podwójne)
  • Stroiki: Mosiężne, grubość 1mm 
  • Korpus: Drewniany
  • Wykończenie: Chromowane 
  • Kolor: Srebrny
  • Do każdej zakupionej harmonijki otrzymasz prezent od marki Seydel

Prezenty zaprezentowane są na ostatnim zdjęciu produktowym. O wybranym gratisie prosimy poinformować w uwagach do zamówienia. W przypadku braku wybranego dodatku, dodajemy losowy gratis. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Tonacja: C
Ilość kanałów: 24
Korpus: Drewniany
Stroiki: Stal nierdzewna

Zapytanie o produkt: C.A. Seydel Sohne 26480C Sailor STEEL 48 C - Harmonijka ustna w tonacji C + Gratis

Zobacz także

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!