ID produktu: 70120

C.A. Seydel 70120 TRIOLA 12 - Harmonijka ustna + Gratis

129,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wysokiej klasy instrument TRIOLA 12

Firma C.A. Seydel Sohne istnieje na rynku muzycznym już od 1847 roku. Jej historia, tak jak historia Europy w ubiegłym stuleciu, miała swoje wzloty i upadki. Od gwałtownego rozwoju na początku istnienia firmy, poprawiania morale żołnierzy podczas I Wojny Światowej, przez zyskanie światowej popularności modelem Boomerang, wielki kryzys dwudziestolecia międzywojennego, II Wojny Światowej i okresu okupacji Związku Radzieckiego, po najnowsze dzieje, firma starała się utrzymać jak najwyższą jakość. Dowodem na to, że warto tej firmie zaufać może być fakt, że w ciężkim dla firmy okresie po 2000 roku, jej pracownicy starali się ją utrzymać, pomimo niewypłacania pensji przez wiele miesięcy. To zaangażowanie wszystkich pracowników czuć w produktach do dziś, bowiem od razu po wyciągnięciu instrumentu z pudełka widać jakość. Jakość, która potęguje się, gdy zaczynamy grać!

TRIOLA 12 została specjalnie zadedykowana dla dzieci do nauki i zabawy. Posiada 12 dźwięków (tonów) od G do D1. Każdy klawisz dla danego dźwięku posiada inny kolor co ułatwia naukę. Obudowa, ustnik oraz klawisze wykonane zostały z plastiku.

Specyfikacja: 

  • Dźwięki (tonacje): Od G do D1
  • Obudowa, ustnik oraz klawisze wykonane z plastiku
  • Waga: 148 g
  • Wymiary: 265 x 60 x 27 mm
  • Do każdej zakupionej harmonijki otrzymasz prezent od marki Seydel

Prezenty zaprezentowane są na ostatnim zdjęciu produktowym. O wybranym gratisie prosimy poinformować w uwagach do zamówienia. W przypadku braku wybranego dodatku, dodajemy losowy gratis. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Tonacja: C
Korpus: Plastikowy
Stroiki: Stal nierdzewna

Zapytanie o produkt: C.A. Seydel 70120 TRIOLA 12 - Harmonijka ustna + Gratis

Zobacz także

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!