ID produktu: SDR-28H

Sigma SDR-28H - Gitara akustyczna

4 999,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Dobra jakość w dobrej cenie – akustyczna gitara marki Sigma

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości gitarę zapewniającą doskonałe brzmienie – Sigma DR28H. Początki gitar tego producenta sięgają roku 1970, kiedy to firma Martin postanowiła stworzyć linię niedrogich instrumentów produkowanych w Japonii. Od 2011 marka ta należy do niemieckiej firmy AMI Musical Instruments GmbH. Instrumenty produkowane współcześnie to wysokiej jakości modele ze średniej półki cenowej. Wszystkie modele posiadają płytę wierzchnią wykonaną z litego drewna, główkę o kształcie i konfiguracji na licencji firmy Martin, siodełko i wkład do mostka z kości oraz wysokiej jakości struny D'addario EXP.

Pomimo, że biały, vintage’owy binding, klucze marki Grover, szylkretowa „łezka” i główka na licencji Martin’a prawdziwie budują klimat, roztaczający się wokół tej gitary, to wygląd jest dopiero początkiem tego, co ma ona do zaoferowania. Wysoka jakość gitary Sigma DR28H wynika bowiem głównie z faktu, że jest ona zbudowana w całości z litego drewna. Użyto tutaj świerku sitka na top oraz palisandru indyjskiego na boki i tył pudła rezonansowego. Wynikiem tego jest bardzo jasne, klarowne i przede wszystkim otwarte brzmienie zwłaszcza pośrednich i wysokich częstotliwości.

Klimatyczny vintage, czyli wyjątkowa Sigma DR28H

Niskie, basowe partie będą natomiast wyjątkowo podkreślone dzięki wykorzystaniu kształtu pudła typu dreadnought. To mocne brzmienie gitara dzieli z Taylorem 710e i oba te instrumenty dopasowują się brzmieniowo do wielu gatunków muzyki. Choćby ze względu na cenę, polecamy model Sigma DR28H, której wysoka jakość nie generuje tak dużych kosztów. Zapewnimy również bezpłatną dostawę kurierską. Dodatkowo dołączamy do niej pokrowiec, dzięki któremu bezpiecznie dotrze do waszego domu.

[h1]Gitara akustyczna Sigma DR28H

Rozmiar: 4/4
Kształt pudła: Dreadnought
Płyta wierzchnia: Lity świerk sitka
Tył: Lity Palisander Indyjski
Boki: Lity Palisander Indyjski
Mostek: Heban
Wkład do mostka: Kość
Siodełko: Kość, 42,9 mm
Menzura: 645 mm
Klucze: Chromowane Grover
Wykończenie: Połysk
Struny: D'addario EXP16
Elektronika: Nie

Zapytanie o produkt: Sigma SDR-28H - Gitara akustyczna

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!