ID produktu: 00028EC

Martin 000-28EC Eric Clapton - Gitara akustyczna

15 499,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Niesamowite brzmienie od samego Erica Claptona

Ericowi Claptonowi zawdzięczamy tak dużą popularność gitar typu OM (000). To właśnie przez jego zamiłowanie do tego kształtu pudła, teraz możemy cieszyć się zbalansowanym brzmieniem gitary Martin 000-28 EC: wszystkich częstotliwości dźwięków z wyjątkowo głębokimi basami, wyraźnie podkreślonymi, delikatnymi i miękkimi pośrednimi tonami i dźwięcznymi wiolinowymi partiami. Gitara ta, swoje wręcz niewiarygodne brzmienie zawdzięcza litej, świerkowej płycie wierzchniej i również litym, palisandrowym bokom i tyłowi pudła rezonansowego.

Klasyczny wygląd, który oddaje całą dostojność i klasę zarówno tej popularnej marki, jak i Erica Claptona, również ma tu niebagatelne znaczenie. Piękne, otwarte klucze, vintage'owa rozeta i binding, inspirowana skorupą żółwia „łezka”, a także inkrustowany podpis gitarowego mistrza na 20 progu przyciągają gitarę Martin 000-28 EC do naszych rąk za każdym razem, kiedy na nią spojrzymy. Zapewniamy, że każdy, kto weźmie ją do rąk i spróbuje na niej zagrać, nie będzie w stanie o niej zapomnieć, nawet jeżeli próbował już Taylor'a 814ce.

Martin 000-28 EC jako idealne połączenie głębi i miękkich, pośrednich tonów

To wysokiej jakości instrument, który jest zdecydowanie wart swojej ceny. Nie ma wątpliwości, że jego producent to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych firm na rynku gitar. Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży instrumentów akustycznych, dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór modeli od renomowanych marek. Jesteśmy pewni, że Martin 000-28 EC spełni oczekiwania zaawansowanych i średnio-zaawansowanych artystów. Jeżeli masz pytania odnośnie tego produktu, zapraszamy do skontaktowania się z nami za pomocą okienka czatu dostępnego na stronie.

[h1]Gitara akustyczna Martin 000-28EC Eric Clapton

Rozmiar: 4/4
Kształt pudła: 000M
Płyta wierzchnia: Lity świerk sitka
Tył: Lity palisander indyjski
Boki: Lity palisander indyjski
Progi: 20
Mostek: Heban
Wkład do mostka: Kość
Siodełko: Kość; 1 3/4''
Menzura: 24.9"
Klucze: Nickel Open Gear
Wykończenie: Połysk
Struny: Martin MEC12
Elektronika: Nie

Zapytanie o produkt: Martin 000-28EC Eric Clapton - Gitara akustyczna

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!