o nas

W naszym salonie od ponad dwudziestu lat pomagamy w zakupie wymarzonego instrumentu, zarówno młodym ludziom dopiero rozpoczynającym muzyczną przygodę, jak i doświadczonym muzykom poszukującym wyjątkowego instrumentu i brzmienia. Specjalizujemy się w sprzedaży gitar klasycznych i akustycznych, w salonie mamy dostępnych od ręki prawie 200 modeli gitar akustycznych, klasycznych, elektrycznych, basowych oraz ukulele wiodących producentów (m.in. Fender, Maton, Furch, Dowina, Breedlove, Tanglewood, Takamine, Martin, Sigma, Faith, EKO, Ovation, Paco Castillo, Alhambra, Antonio Sanchez, Hofner, Hohner, koki'o, Ever Play, Mahalo) oraz wszystkie niezbędne akcesoria (struny, pokrowce i futerały, stroiki elektroniczne, paski, kostki do gry, podnóżki i podgitarniki, kable, efekty, wzmacniacze itd...). Jesteśmy również jedynym w Krakowie autoryzowanym dealerem instrumentów klawiszowych Kawai - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pianin tej renomowanej marki. Poza tym dostępne są m.in. instrumenty perkusyjne, dęte, smyczkowe i wszystkie akcesoria niezbędne każdemu muzykowi.

W Tryton Music sprzedajemy wyłącznie nowe instrumenty najlepszych producentów. Dzięki temu kupując u nas masz pewność, że wybrany instrument spełni Twoje oczekiwania, nawet jeśli nie będzie to model z najwyższej półki. Każdy instrument przed sprzedażą jest przez nas sprawdzany, np. przed wysłaniem gitary będzie w niej dokonana regulacja krzywizny gryfu, regulacja wysokości strun, regulacja radiusa strun, nawilżenie podstrunnicy i ustawienie menzury.

Przychodząc do naszego salonu oraz kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo masz gwarancję indywidualnego podejścia. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się na nie odpowiadać w najlepszy możliwy sposób. Nie koncentrujemy się wyłącznie na sprzedaży. Oferujemy m.in. profesjonalny serwis instrumentów strunowych oraz możliwość wypożyczenia instrumentów na specjalne okazje. Jesteśmy współorganizatorem i sponsorem koncertów i warsztatów muzycznych.

sklep stacjonarny

koncerty i warsztaty

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!