Sposoby płatności

W naszym sklepie oferujemy kilka form płatności za zamówione produkty. Ceniącym błyskawiczne i bezpieczne transakcje proponujemy szybkie płatności on-line Przelewy 24. Preferującym klasyczne przedpłaty na konto proponujemy wpłatę na nasz rachunek bankowy. Gotówką za zamówienie można zapłacić kurierowi wybierając przesyłkę za pobraniem, odbierając zamówienie w paczkomacie InPost lub osobiście w naszym salonie w Krakowie. Przy osobistym odbiorze zamówienia możliwa jest płatność kartą płatniczą. W sklepie internetowym oraz salonie stacjonarnym oferujemy również zakupy na raty, które od 1 czerwca 2016 obsługuje Bank BGŻ BNP Paribas S.A..

Przedpłata na konto bankowe

Przy wyborze tej formy płatności zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym, co zazwyczaj trwa do 24 godzin od momentu zlecenia przelewu. Przysłanie potwierdzenia na adres mailowy info@trytonmusic.com pozwoli nam wcześniej przygotować zamówienie do wysłania, dzięki czemu może zostać szybciej zrealizowane. Wpłaty dokonane z rachunku w ING Banku są księgowane w ok. 10 minut.

 Numer rachunku bankowego: 09 1050 1230 1000 0090 9703 7254

Szybkie płatności on-line

Składając zamówienie możesz zapłacić za pomocą szybkich, wygodnych i bezpiecznych płatności on-line, które obsługują:

Serwis Przelewy24. Umożliwia on dokonanie wpłaty z wszystkich najpopularniejszych banków w Polsce oraz kartami płatniczymi. W naszym sklepie za płatność tym sposobem nie pobieramy dodatkowej opłaty. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Serwis Płatności Blue Mediam który pozwala na płatność z wszystkich najpopularniejszych banków w Polsce oraz kartami płatniczymi. Płatność jest księgowana w naszym systemie w ciągu kilku minut i nie pobieramy za nią żadnej dodatkowej opłaty.

Płatność za pobraniem

Wybierając ten sposób płatności płacisz gotówką kurierowi doręczającemu przesyłkę lub odbierając przesyłkę umieszczoną w paczkomacie. Dla zamówień o wartości poniżej 499 zł do kosztu dostawy dodawana jest dodatkowa opłata za pobranie, która wynosi od 4 do 8 zł, w zależności od wybranego sposobu dostawy.

Płatność gotówką / kartą płatniczą

Odbierając zamówienie osobiście w naszym krakowskim salonie możesz zapłacić za nie gotówką, kartą płatniczą lub kredytową za pomocą standardowego terminala. Za płatność kartą nie pobieramy dodatkowej opłaty.

Zakup na raty

Jeżeli wartość zamówienia to więcej niż 150 zł oferujemy zakup na raty, które obsługuje Bank BGŻ BNP Paribas S.A.. Przy zamówieniu z odbiorem osobistym zdolność kredytowa sprawdzana jest w naszym salonie. W pozostałych przypadkach wniosek kredytowy składany jest on-line. Więcej informacji o zakupach na raty »